Výroba CD a DVD

Bezchybná a rychlá výroba CD a DVD technologií vypalování a lisování. Garantujeme vysokou kvalitu záznamu a potisku vyráběných datových medií při zachování skvělých cen.

Vypalování CD a DVD

Pokud potřebuje rychle a levně duplikovat svá data, pak je pro Vás vypalování ideální technologií. Díky moderním duplikačním zařízením dokážeme vyrobit až 20 000 kusů CD nebo DVD za 5 pracovních dní.

Chci vědět víc o vypalování CD a DVD

Lisování CD a DVD

Pro výrobu většího množství CD nebo DVD je výhodnější zvolit technologii lisování. Jestliže potřebujete vyrobit více než 1 000 kusů medií a nepotřebujete je mít do 24 hodin na stole, je pro Vás lisování jasnou volbou.

Chci vědět víc o lisování CD a DVD

Nejen výroba CD a DVD, ale i související služby

Výroba CD a DVD vypálením nebo vylisováním rozhodně nekončí. Každé medium je otestováno a následně potisknuto dle dodaného grafického návrhu. Po další kontrole, která prověřuje kvalitu potisku, je CD či DVD vloženo do připraveného obalu a případně doplněno tiskovinami.

Ceny našich služeb

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.
X