O společnosti

Společnost Computer MCL Brno, spol. s r.o., byla založena v roce 1999 s cílem poskytovat služby v oblasti výroby a duplikace datových nosičů. Během několika let se stala jedním z největších dodavatelů CD a DVD na tuzemském trhu.

Vize

Námi vyrobené datové nosiče vydrží desítky, možná i stovky let. Informace na nich uložené však často zastarají již za několik měsíců. Proto chceme být vždy blízko těch, kteří potřebují uložit a duplikovat aktuální informace a zajistit, aby se dostaly ke svým adresátům dříve než zestárnou.

Mise

O výrobě CD a DVD víme téměř vše. I tak se však musíme stále učit, abychom poskytovali nejen kvalitní, ale technologicky dokonalé služby.

Více o společnosti

Díky významným investicím do výrobních technologií a neustálým inovacím se Computer MCL Brno etablovala jako spolehlivý a vysoce výkonný partner reklamních agentur, vydavatelství a všech společností, které potřebují své produkty dostat ke svým zákazníkům na CD nebo DVD.

Deset let existence společnost oslavila zakoupením moderního digitálního produkčního centra Xerox a rozšířila tak své služby o vysoce kvalitní digitální tisk.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.
X