Potisk CD a DVD

Lisovaná CD a DVD media jsou běžně opatřena ofsetovým tiskem a to na podkladovou bílou nebo přímo na stříbrný povrch .

CD-R a DVD-R (prázdná media pro vypalování)  mohou být potištěna ofsetem, UV tiskem, sitotiskem, digitiskem nebo Plastotiskem®.

Vypálená media jsou potištěna nejčastěji Plastotiskem® nebo digitiskem. Jako novinka i UV tiskem.

Plastotisk® - provedení lesk i mat

Plastotisk® je naše vlastní technologie, která kombinuje výhody kvalitního digitálního tisku a laminace za tepla. Grafický motiv je nejprve vytisknut na výběrový samolepící papír a následně překryt speciální mikronovou fólií. Tisk je prováděn na profesionálním digitálním produkčním systému Xerox 5000AP. Díky ochrané folii je potisk vysoce odolný proti otěru i vlhkosti a současně chrání odrazovou vrstvu disku před mechanickým poškozením a to mnohem lépe než běžný potisk, který znáte z lisovaných CD či DVD. Při testech kvality potisků jsme vzorky dlouhodobě vystavili venkovnímu prostředí. 90 procent našich zákazníku volí tuto technologii.

Digitisk

Jedná se o laserový plnobarevný potisk na papírovou samolepku,která není krytá laminovací folii, tak jak to je u Plastotisku.. Nejlevnější technologie malonákladového potisku CD a DVD

Potisk CD a DVD  UV tiskem

Přímý potisk, tedy tisk přímo na povrch datového média voděodolnými CMYK  UV světlem tvrzenými barvami. Potisk realizovatelný již od jednoho kusu! Pro náročné zákazníky požadující tisk přímo na medium.

Potisk CD a DVD  ofsetem, případně sítotiskem

Přímý potisk, tedy tisk přímo na povrch datového média, je využíván výhradně u lisovaných medií. Tímto způsobem však lze  také potisknout (větší množství) vypalované a prázdné CD-R a DVD-R média.

Poklady pro tisk

Nemáte-li dostatečné znalosti, (CMYK,RGB,DPI,spad,křivky) kontaktujte nás.

Pokud nemáte grafický návrh, nevadí. Naši grafici Vám připraví potisk podle vašeho přání.

Ceny, množství a termíny

Cena potisku se výrazně liší v závislosti na množství potiskovaných médií a zvolené technologii. Přesnou kalkulaci vám rádi zašleme na vyžádání.Jedno Vám ale můžeme slíbit ihned. Naše ceny jsou konečné a nebudou obsahovat žádné vícenáklady, jako je třeba rozjezd tisku a podobně. V případě, že nebudete spokojeni z nabídnutou cenou, pokusíme se jí pro Vás upravit.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.
X