Vypalování CD a DVD

Vypalování je ideální řešení pro duplikaci menšího množství CD nebo DVD a expresních termínů výroby. Během několika hodin od převzetí zakázky vyrobíme Vaše CD a DVD včetně všech tiskovin a obalů. Moderní duplikační přístroje a kvalitní průmyslová media jsou zárukou vysoké kvality a skvělých cen.

Každé vypálené CD nebo DVD prochází zpětnou kontrolu záznamu, což zaručuje vysokou spolehlivost vypálených dat. Kromě automatické kontroly podrobujeme vypálená media námatkové kontrole, při které testujeme rychlost čtení uložených informací na různých mechanikách.

Kolik stojí vypalování?

Řadíme se mezi největší výrobce CD a DVD technologií vypalování . Proto garantujeme vždy nejnižší cenu za srovnatelný výrobek. Prohlédněte si orientační ceník a v případě zájmu o přesnou kalkulaci nás prosím kontaktujte.

Potisk vypalovaných médií

Vypalované CD a DVD které jsou požadované našimi zákazníky jsou standardně potištěny Plastotiskem®, což je kombinace kvalitního digitálního tisku na samolepku s následnou  laminací za tepla. Plastotisk® je náš vlastní, ochranou známkou chráněný obchodní název, pro neustále zdokonalovanou technologii, která zaručuje vysokou odolnost a kvalitu tisku. V případě zájmu o jiný typ potisku, například ofset, nás prosím kontaktujte.

Kam dál?

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.
X