Fotoknihy plné vzpomínek

Máte plno krásných fotek a chcete je pohodlně a profesionálně ukázat i dalším? Fotoknihy jsou skvělým a stále oblíbenějším řešením. Vytvořte si online vlastní knihu, vyberte formát, vazbu i materiál a za chvíli můžete mít doma Vaši originální fotoknihu.

Grafický návrh

Vytvoření fotoknihy zvládnete sami, v klidu a pohodlí domova. S naším intuitivním online nástrojem nemusíte nikam chodit, platit speciální grafické programy, ani učit se s nimi složitě zacházet. Vyberete si vlastní fotky, snadno upravíte jejich velikosti, rozmístění a doladíte zajímavými efekty. Stačí kliknout na ikonku Fotoknihy - MCL, zdarma si stáhnout program a pustit se do navrhování fotoknihy.

Free Photobook Software - webové stránky

Tisk a vazba

Až budete mít grafickou podobu fotoknihy hotovou, my se postaráme o tisk a vazbu. Tiskneme na naší profesionální digitální tiskárně Xerox a používáme jen kvalitní křídový papír.

Pro fotoknihy je nejvhodnější vázací systémy Unibind Steel. Nabízí široký výběr barev, použitého materiálu, síly vázaného dokumentu a způsobu vázání. Základem systému Unibind Steel je vždy unikátní vázací hřbet s ocelovou výztuží zaručující odolnost, trvanlivost a profesionální vzhled vazby. Vyberte si pro Vás to nejlepší a podívejte na kompletní nabídku vazeb.

Cena fotoknihy

Stáhnutí a používání grafického softwaru je zcela zdarma. Cena fotoknih se skládá ze dvou částek za tisk papíru a za vazbu:

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.
X