Vazba dokumentů

Na naše vazby se můžete spolehnout. Používáme jen kvalitní materiály a ověřené technologie. Navíc všechny vazby jistíme pomocí sešití dráty. Pro různá portfolia a reprezentační tiskoviny doporučujeme použít laminování.

Vyberte si tu pravou vazbu pro Vás:

Lepené vazby

 • Termovazba

  Supluje složku a umožňuje nerozebíratelné spojení jednotlivých listů do svazku o tloušťce až 2,5cm.
  Použití: diplomové práce, firemní prezentační materiály, studijní skripta, atd.
  Cena: nabídku Vám zašleme na základě poptávky na tisky@mcl.cz

Termovazba

 • Vazba Unibind Steel

  Vázací systémy Steel umožňuje vazbu do několika druhů vázacích desek a hřbetů.  Základem je vždy unikátní vázací hřbet s ocelovou výztuží zaručující odolnost, trvanlivost a profesionální vzhled vazby.

 1. SteelBook

  Hodí se především pro dokumenty s vysokou prezentační hodnotou. Knižní vazba je z vysoce kvalitního povrchu imitující kůži. Efektní jsou i další úpravy jako dotisk firemního loga, textu, doplnění grafiky nebo kompletní barevný potisk ofsetovou technologií.

 2. SteelCrystal & SteelMat

  Vazba s čirou fólií má přední a zadní průhledné krycí desky, které zvýrazňují barvy obrázků a chrání dokument před poškozením. Verze s matnou fólií splňuje stejné požadavky na ochranu, avšak na rozdíl od čiré fólie tlumí barvy, eliminuje odlesky a dává dokumentu decentnější vzhled.

 3. Fotokniha

  Vazba fotoknihy je vhodná  pro fotoalba, souhrnné kolekce návrhů a nabídkové listy tvořené fotografiemi. Černý papír na vnitřní straně a stylový materiál desek zaručují reprezentativní vzhled.
  Použití: fotoknihy, portfolia, diplomové práce, firemní prezentace, atd.
  Cena: nabídku Vám zašleme na základě poptávky na tisky@mcl.cz

FotoknihaFotokniha_2

Mechanické vazby

 • Vazba V1

  Knižní složky jsou  vloženy do sebe a do obálky, sešity ve hřbetě a oříznuty po třech stranách. Pro trvalé spojení složek a obálky se používá šití skobkou z plochého nebo zaobleného drátu.
  Použití: brožury, sešity, atd.
  Cena: nabídku Vám zašleme na základě poptávky na tisky@mcl.cz

Vazba V1

 • Kroužková plastová

  Předností je možnost dalšího doplnění, či změny obsahu. S úspěchem se kroužková vazba používá k profesionálnímu vzhledu firemních profilů, nabídek, nejrůznějších manuálu a návodů.
  Použití: dokumenty, brožury, atd.
  Cena: nabídku Vám zašleme na základě poptávky na tisky@mcl.cz

Kroužková vazba

 • Drátěná vazba

  Drátěný hřbet se navlékne do listů naperforovaného dokumentu a stlačením vznikne vazba, která dovoluje (oproti plastové) dokonalé listování (popřípadě úplné přehnutí v hřbetu).
  Použití: kalendáře
  Cena: nabídku Vám zašleme na základě poptávky na tisky@mcl.cz

Drátěná vazba

 • Vazba Metalbind

  Kovový hřbet vytvoří velmi solidně vypadající publikaci. Je to rychlá a mnohem pevnější varianta klasické lepené vazby. Výhodná je možnost rozdělání a opětovného svázání.
  Použití: diplomové práce, fotoknihy, portfolia, firemní prezentace, atd.
  Cena: nabídku Vám zašleme na základě poptávky na tisky@mcl.cz

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.
X